قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت پرسشنامه آنلاین

بخاطر استفاده از خدمات پرسشنامه آنلاین از شما سپاسگزاریم. استفاده شما از وب سایت پرسشنامه آنلاین به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در صورتی که شما به نمایندگی از یک سازمان یا شخصیت حقوقی دیگر از این سایت استفاده می‌کنید، از طرف آن سازمان، موافقت کامل خود را با این قوانین اعلام می‌نمایید.

مقررات عمومی

1. کلیه اصول و رویه های موجود در پرسشنامه آنلاین مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پرسشنامه آنلاین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

2. اگر در پرسشنامه های ایجاد شده در این سایت مغایرتی با مقررات مشاهده شود، در اسرع وقت نسبت به حذف پرسشنامه و مطالب مرتبط با آن اقدام خواهد شد.

3. پرسشنامه آنلاین محتوایی که توسط سایر کاربران فراهم می‌شود را نمایش می‌دهد. چنین محتوایی تماماً با مسئولیت شخصی که آن را ساخته در دسترس قرار می‌گیرد. به همین ترتیب، شما در قبال محتوای خود مسئولید و باید اطمینان حاصل کنید که تمامی حقوق و مجوزهای لازم را برای استفاده از آن در سایت دارید. پرسشنامه آنلاین هیچ مسئولیتی را در قبال کارهایی که شما با محتوای خود می‌کنید (همچون اشتراک گذاری آن به صورت عمومی) نمی‌پذیرد. مسئولیت حقیقی و حقوقی تمامی مطالب ارسال شده در سایت، به عهده شخص ارسال کننده می باشد.

4. استفاده از اکانت (نام کاربری، رمز عبور) دیگران برای ورود به سایت و نوشتن مطلب در سایت بر خلاف قوانین می باشد.

5. هرگونه فعالیت و تبلیغات و نوشتن مطلب سیاسی در این سایت بر خلاف قوانین می باشد.

6. با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و مطالب خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

7. پرسشنامه آنلاین هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

محرمانگی

هنگام استفاده از خدمات پرسشنامه آنلاین ممکن است شما محتوایی را (شامل اطلاعات شخصی خود و دیگران نظیر نام، تلفن، آدرس، ایمیل و …) در سامانه وارد کنید یا دیگران اطلاعات مرتبط با شما را ارسال کنند. پرسشنامه آنلاین در قبال این اطلاعات مسئول است و متعهد می شود نسبت به اطلاعات شما وفادار باشد و با محتوای مربوط به شما به عنوان اطلاعات محرمانه برخورد می‌کند، و جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد.

استرداد وجه

تمام هزینه ها با رضایت کامل مشتریان دریافت می شود. در صورتیکه به هر دلیل از خدمات پرسشنامه آنلاین رضایت نداشتید می توانید با ایمیل مدیر سایت تماس بگیرید و دلایل عدم رضایت خود را عنوان کنید تا در اسرع وقت نسبت به عودت مبلغ پرداختی شما اقدام شود.

راه های ارتباطی

برای تماس با پرسشنامه آنلاین، از روش ها و آدرس ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنید. شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد خدمات سایت و سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد.

سایت پرسشنامه آنلاین خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا درخواست شکایت، حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه “تماس با ما“، با ما در میان بگذارید.