درباره پرسشنامه آنلاین

پرسشنامه یکی از ابزارهای اصلی جمع‌آوری داده‌های پژوهشی در حوزه‌های مختلف به شمار می‌رود و تنظیم پرسشنامه و جمع‌آوری داده‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی هر پژوهشگر است که در طول انجام تحقیق با آن مواجه می‌شود. در طی سالیان متمادی پرسشنامه چاپی یکه‌تاز تحقیقات مبتنی بر پرسشنامه بوده است.

اما این پرسشنامه‌ها محدودیتهای مختلفی دارند که از جمله آن می‌توان به محدودیتهای زمانی، مکانی، سرعت کم، هزینه بالا و دیگر موارد اشاره کرد. در سالهای اخیر با پیشرفتهایی که در محیط وب صورت گرفته است، ایجاد پرسشنامه‌های الکترونیکی مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است که نسبت به نمونه‌های چاپی قابلیت‌های به مراتب بیشتری دارند.

این پرسشنامه‌ها که غالبا به دو صورت مبتنی بر پست الکترونیکی و مبتنی بر وب اجرا می‌شوند در کنار مزایای پرسشنامه الکترونیکی هرکدام معایب و پیچیدگی‌هایی دارند که جستجوگر را با مشکلاتی مواجه می‌کنند.

 

پرسشنامه آنلاین راه حلی است تا بدون صرف هزینه‌های زیاد اقدام به ایجاد و ارسال پرسشنامه در محیط وب نمایید و همزمان پاسخهای کاربران را دریافت کرده و به این ترتیب سرعت تحقیق خود را افزایش دهید.

پرسشنامه آنلاین در یک محیط ساده و کاربر پسند طراحی شده و استفاده از آن نیاز به فراگیری نرم‌افزار‌های پیشرفته کامپیوتری را ندارد.

نکته قابل توجه این وبسایت همخوانی آن با رسم‌الخط فارسی و سهولت عضویت و استفاده از آن می‌باشد که آن را از نمونه‌های خارجی متمایز می‌کند.

هم اکنون می‌توانید برای استفاده از امکانات پرسشنامه آنلاین به‌ صورت رایگان ثبت نام کنید

از پرسشنامه آنلاین لذت ببرید!