راهنمای تکمیل کنندگان

با ثبت نام در صفحه تکميل‌کنندگان پرسشنامه آنلاين، در نظرسنجي‌هاي پرسشنامه آنلاين شرکت کنيد و بدون قرعه‌کشي کسب درآمد کنيد. 


در اين روش بعد از ثبت نام در صفحه تکميل کنندگان پرسشنامه‌ها نام شما در ليست پاسخ دهندگان قرار مي‌گيرد و با توجه به مشخصات فردي، پرسشنامه‌ها و نظرسنجي‌هاي مختلفي براي شما ارسال مي‌شود. همزمان با تخصيص پرسشنامه براي شما يک پيامک و يک ايميل به شما ارسال مي‌گردد. دقت کنيد که براي دريافت پيامک در تنظيمات اپراتور تلفن همراه، گزينه پيامک تبليغاتي را غيرفعال نکرده باشيد.

هر پرسشنامه امتياز متفاوتي دارد که در زمان تخصيص به کاربر اعلام مي‌شود، حداقل امتياز 500 و حداکثر امتياز تخصيصي براي هر پرسشنامه 5000 است. در سيستم امتيازدهي هر امتياز برابر با یک تومان است و حداقل درخواست واريز 25000 تومان است. بنابراين با کسب 25000 امتياز مي‌توانيد درخواست واريز وجه را ارسال کنيد.   بعد از آگاه شدن از تخصيص پرسشنامه با وارد کردن نام کاربري و کلمه عبور به کارتابل خود وارد شويد و پرسشنامه يا نظرسنجي مورد نظر را پر کنيد تا امتياز آن براي شما ثبت گردد. ضمنا می توانید با دانلود کردن اپلیکیشن پرسشنامه آنلاین با استفاده از تلفن همراه خود به پرسشنامه ها و نظرسنجی ها پاسخ دهید. با توجه به اينکه هر پرسشنامه را تعداد محدودي کاربر مي‌تواند تکميل کند، بنابراين بهتر است در اسرع وقت نسبت به پر کردن پرسشنامه اقدام کنيد. بديهي است بعد از تکميل تعداد پاسخ دهندگان امکان پر کردن آن وجود نخواهد داشت.

روش ثبت نام

•   با انتخاب "ثبت نام تکمیل کنندگان" در بالای صفحه وارد بخش ثبت نام خواهید شد. در این بخش پس از تکمیل اطلاعات اولیه، سوالاتی به عنوان اطلاعات تکمیلی از شما پرسیده خواهد شد که بیانگر وضعیت تحصیلی و اشتغال شماست. این اطلاعات در زمان تخصیص پرسشنامه به شما بسیار مهم و کاربردی است و بر مبنای اطلاعات وارد شده پرسشنامه ها برای شما ارسال خواهند شد. لازم به ذکر است که اطلاعات شما برای پرسشنامه آنلاین محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت. ارسال پرسشنامه ها تنها از طریق ادمین پرسشنامه آنلاین خواهد بود و طراحان پرسشنامه به هیچ اطلاعاتی دسترسی نخواهند داشت.

•   پس از ثبت نام شما وارد کارتابل خود خواهید شد. در بخش داشبورد، می توانید اطلاعات کلی خود را مشاهده کنید. از جمله: موجودی امتیاز، کل واریزی ها و تعداد فرمهای تکمیل شده. در صورتی که پرسشنامه ای برای شما ارسال شده باشد لینک آن را در این صفحه مشاهده کرده و می توانید برای پاسخ دادن به آن اقدام کنید. پس از تکمیل پرسشنامه مبلغ در نظر گرفته شده برای هر پرسشنامه در حساب شما منظور خواهد شد. با رسیدن به 25000 امتیاز می توانید برای واریز وجه نقدی در خواست واریز بدهید.

•    برای درخواست وجه، زبانه "کیف پول مجازی" را انتخاب و با کلیک بر روی درخواست واریز، مبلغ درخواستی و شماره کارت خود را وارد کنید. حداقل درخواست واريز 25000 تومان است. بنابراين با کسب 25000 امتياز درخواست واريز وجه را ارسال کنيد. درخواستهاي واريز حداکثر تا 48 ساعت ترتيب اثر داده خواهند شد، و مبلغ درخواستی به حساب شما واریز خواهد شد.
•    اگر به هر دلیلی اطلاعات خود را کامل وارد نکرده اید یا تغییر در اطلاعات شما به وجود آمده مثلا تغییر شماره موبایل یا تغییر آدرس ایمیل، می توانید در زبانه "پروفایل" اطلاعات خود را تکمیل و ویرایش کنید.
•    در زبانه "پشتیبانی " برای ما تیکت ارسال کنید و سوالات خود را بپرسید. کارشناسان ما ظرف مدت 24 ساعت پاسخگوی شما خواهند بود.
امتیازات ویژه
•    با ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود 2000 امتیاز از سایت پرسشنامه آنلاین به عنوان خوش آمدگویی دریافت خواهید کرد.


سفارش تکمیل پرسشنامه

 

  •  اگر در مراحل تحقیق و نظرسنجی هستید اما برای دسترسی به جامعه پژوهشی دچار مشکل شده اید از طریق بانک جامع پاسخ دهندگان پرسشنامه آنلاین به راحتی پرسشنامه های خود را تکمیل کنید.
  •  به این منظور از قسمت ثبت پرسشنامه، عضو سایت شوید برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای طراحی پرسشنامه را مطالعه کنید.
  • پس از طراحی پرسشنامه توسط شما یا طراحان پرسشنامه آنلاین، زبانه "درخواست تکمیل" را انتخاب کنید.  با کلیک بر دکمه "جدید" وارد بخش سفارش شوید.  در این بخش پرسشنامه مورد نظر را انتخاب کنید. سپس هزینه پیشنهادی و تعداد افراد موردنظر را وارد کنید. در بخش "مشخصات تکمیل کنندگان موردنظر" ویژگی های جامعه پژوهشی خود را وارد کنید؛ به عنوان مثال: مردان بالای 26 سال. لیسانس یا بالاتر. شاغل بخش خصوصی که روزانه بیشتر از 3 ساعت از اینترنت استفاده می کنند و ساکن تهران و مشهد هستند. سپس درخواست تکمیل را ارسال کنید. پس از ارسال تیم پرسشنامه آنلاین جامعه مورد نظر را بررسی کرده و درصورت موجود بودن جامعه خاص شما، هماهنگی های لازم صورت گرفته و پرسشنامه شما به جامعه موردنظر ارسال خواهد شد. پاسخ ها وارد کارتابل شما خواهد شد و در اخر می توانید خروجی اکسل دریافت کنید.

نرم‌افزار پرسشنامه آنلاین

شما می توانید با دانلود و نصب اپ پرسشنامه آنلاین، پرسشنامه‌هایی که به شما تخصیص داده می شود را مشاهده و تکمیل کنید. ویژگی‌های اپ پرسشنامه آنلاین:

  • اطلاع سریع از ارسال پرسشنامه
  • عدم نیاز به باز کردن اکانت در مرورگر
  • مشاهده امتیازات دریافتی
  • ویرایش آسان پروفایل
  • امکان ارسال درخواست واریز

برای دریافت اپ بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

اپ پرسشنامه آنلاین